PSIE PRZEDSZKOLE - KYNOPARK

Przejdź do treści

PSIE PRZEDSZKOLE

SZKOLENIA
Zajęcia dla szczeniaków od 4 miesiąca życia
Mamy  szczeniaczka! Naszego wymarzonego, najwspanialszego, najmądrzejszego …,  aby ten zachwyt trwał zawsze, proponujemy udział w zajęciach w psim przedszkolu.
Są to spotkania, w trakcie których Państwa ukochany  psiak zapozna się z systematyką nauki podstawowych komend,  funkcjonowania w grupie innych psów, ludzi podczas różnych sytuacji  dźwiękowych, wzrokowych, dotykowych....
Również Państwo poznacie  reguły jak uczą się psy, przybliżymy mowę psiego ciała, pokażemy co  motywuje Waszego szczeniaka i co go ogranicza… Wszystko to pomoże  nawiązać na tyle dobrą komunikację z psiakiem, że będziecie się z nim  rozumieć w każdej sytuacji.

Ilość spotkań: 8

Cena: od 380 zł

UWAGA: do psiego  przedszkola zapraszamy pieski po trzecim szczepieniu. Proszę zabrać ze  sobą książeczkę zdrowia z aktualnym wpisem o odrobaczeniu, ukochaną  zabawkę, smaczki, obróżkę i przepinaną smycz.ZAPISZ SIĘ DO PSIEGO PRZEDSZKOLA

Prosimy zapoznać się z klauzulą informacyjną, w której wskazujemy, w jaki sposób podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane.

Tel: 793 66 99 27
Email: info@kynopark.pl      
Wyloguj
Wróć do spisu treści